Käsitöönurgake_Jõulukalendrid

Minu jaoks lausa uskumatu, et juba kohe-kohe on november läbi ja detsember käes. Jah nii ta ongi ja juba laupäeval on ees ootamas selle aastane päkapikuralli … sussid, kommid, ninn ja nänn. 

Paaril eelneval aastal olen võtnud selle aja ja meisterdanud ise jõulukalendrid, noh vähendamaks päkapikkude igapäevast jalavaeva. Vaata SIIT millised on olnud eelmised jõulukalendri käsitööprojektid. 

Sel korral aga on kommikalendri asemel hoopis teistlaadi avastamisrõõm. Nimelt on tee ja ka kohvi sõpradele põnevat avastamisrõõmu järgmiseks kahekümne neljaks päevaks. Igas topsis on ees ootamas teepakike või kohvipakike, sekka ka mõni kakao leid. Kohvide valik on tehtud 3in1 kohvide sortimentide seast, kuigi jah usinamad kohvijoojad kindlasti väidavad, et see pole õige kohv aga kiirel jõuluajal ajab asja ära ja kahjuks ei olnud no mitte mingil viisiga võimalik suurt kohvipakki antud topsi peitu mahutada. Poelettidelt leiab sarnaselt 3in1 kohvipakikestele väiksed kakaoportsjoniga pakke, mis samuti ilusti kohvi/teetopsi ära mahtusid peitu. Topsides kaaslaseks ka erinevad suhkrud – tükisuhkrud, pruun suhkur, valge suhkur. 

Lase fantaasial lennata ja täida ühekordsed kohvitopsid erinevate valikutega. Kindlasti ei pea piirduma vaid tee, kohvi ja kakaoga vaid võid ju ka kasutada topse erinevate väikeste meenete või kommide peitsmiseks. 

Ilusat peatsed päkapikuhooega kõigile! 🙂  

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s