Maitsen, testin, soovitan – kalamarjakreemid

Vahelduseks ka hoopis teistmoodi postitus, millest võib aga küll saada ideid suupiste retseptideks.

Võin käsi südamel tunnistada, et tavaliselt kõnnin ma kaubanduskeskustes degusteerimislettidest kauge kaarega mööda aga eelmisel nädalal jäi mulle silma Santa Bremor moiva kalamarjakreemide degustatsioonilett. Mõeldes vaikselt juba aastavahetuse suupistete peale astusin julgelt letile ja näitsikutele ligi, et ära proovida, kas ja mis see kreem endast täpselt kujutab. Olen juba pikemat aega kalaletis neid erinevaid kalamarjadega kreeme piilunud aga pole julgenud osta, sest mine sa tea pärast ei maitsegi aga selleks hetkeks oled juba terve purgi ju koju tassinud. Igatahes, nüüd, siis saab selle risti ka siia aastasse tõmmata, et tasuta ampsuke toidupoes võetud ja veelkord, igatahes, väga hea kreem oli. Kohe niivõrd minu maitsele, et korvi rändas kaks sorti, üks suitsulõhe tükkidega ja teine krevettidega. Olen juba vaikselt nendega maiustanud ja kasutanud võilevakatteks kui ka täitnud leivakorvikesi. Viimastega nimelt klapivad need kreemid imehästi kokku pidulikuks suupisteks. 

Kreemi purk ise maksab alates 1.80€ purk, olenevalt sooduspakkumisest ja kauplusest. Ja googeldades leiate ostuvõimaluse kasvõi toidupoodide e-poodide lehekülgedelt. Näiteks: siit

Kui sa aga eelistad kodumaist toitu, siis samuti väga hea kalamarjaga kreem on saadaval Selveri köögi valikus – toorjuustumääre kalamarjaga.  Maitselt mahedam, kuid samuti väga mõnus. Ka üks ammune lemmik. 

caviar_cream

caviar_cream

Kui otsid aastavahetuse peolauale suupistekorvikeste täidist, siis proovi neid kreeme. Lisandiks kaunistusena natuke värsket tilli või murulauku ning pidulik amps ongi kiirelt ja lihtsalt valmis. Sobivad kindlasti ka soolaste kreekeritele lisandiks. 

PS! See postitus ei ole otseselt tellitud reklaam kellegi toodetele. Kuna lihtsalt minuni jõudis küsimus stiilis soovita head kiiret suupistet, siis sellest see praegune mõttevälgatus-soovitus alguse on saanud. 

Ehk teisisõnu tasub ikka neid degusteeritavaid tooteid ka aeg-ajalt proovida. 

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s