Augustiunetuse üheõhtukohvik Pärindia

Uudsed maitseelamused, mõnus ajaviide ja meeldejääv õhtu ootavad teid ka sel aastal 10.08 Pärnus Augustiunetuse festivalil üheõhtukohvikus Pärindia.

Ka sel aastal kutsub Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Pärnu klubi teid külastama heategevuslikku üheõhtukohvikut Pärindia Augustiunetuse festivali raames. Sel aastal alates kella 17:00-st võite maagilise ja eksootilise Pärindia leida Pärnu Rannapargist (Villa Wesseti vahetuslähendusest). Kohvikus saab kindlasti olema lõbus, sest ootamas on Indiast ja Pärnust, kui parimast kuurordlinnast, inspireeritud toidud, India muusika ning lebola. Ka laste peale on mõeldud, sest kohvikus on ka pisike lasteala ja näomaalija. Hea toidu kõrvale ka mõnus meelelahutus. Kell 18:00 ja 19:00 on esinemas oma eksootilise etteastega tantsutrupp Soleado.

BPW Pärnu klubi eestvedamisel ning heade toetajate kaasabil võib klubi kohviku leida Augustiunetuselt juba teist aastat.  Ka sel aastal toetab Pärnu ettevõtlike naiste klubi kohviku teenitud tulust Pärnu Naiste Varjupaika. Eelmise aasta kohviku toetuse eest soetati Pärnu Naiste Varjupaiga lastele erinevaid koolitarbeid ja koolikotte.

Kindlasti ei saaks see kõik toimuma ilma heade sponsoriteta:

Eesti Pagar, Kirsiku retseptiriiul, Pruutpaar.ee, 2 Paari pokkeribaar,  Handmade by Gerli, Karini käsitöönurk, Päikesekohv OÜ, RingFM, ÜM Transport, Liviko, Kolhethi OÜ, Pärnu Linnavalitsus.

Seega, mis siis muud kui kõik Pärindiasse, 10.08. kell 17:00 Pärnu Rannapargis. 

PÄRINDIA

Kel huvi meenutada eelmise aasta kohviku Mehed ei nuta toimetamisi ning, et mida head ja paremat pakuti antud kohvikus, leiab postituse siit.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s