Toidublogija abipakike

Vahepeal veidi teistmoodi postitus ka kui tavapärane retseptipostitus. 

Sain endale siin paar päeva tagasi kingituseks nii öelda toidublogija abipakikese, milles leidus igat sorti põnevaid maitseaineid, lisaks sekka kaks kotikest kuivatatud marju ning pudelike Agave siirupit. 

Toidublogija abipakike

Et, siis nüüd saab uudseid maitseelamusi katsetada ja leiutada, kuigi neid erinevaid kotikesi vaadates tekib küsimus, et kus? mis? kuidas? neid nüüd kõige õigem kasutada oleks. Maitseained olid, siis järgmised: Hawai steak, Wildbraten, munavürts, maitseainesegu Indoreis, Brasiiliapärane grillvürtsisool ja minu lemmikud juba välimuse järgi tšilliniidid. Kui kellegil on häid ideid, siis aga palun kommentaaride kastike on avatud. 

Samuti oli kotis kaks kotikest kuivatatud marjadega. Kahjuks neil polnud tutvustavat silti juures ja kinkijal endal olid ka nimed meelest läinud, nii et otsmis-avastamisrõõm kingile lisaks 🙂 

Toidublogija abipakike

Mina tänan abipakikese kinkijat ja üritan nüüd olla igati tubli ja korralik kokkaja ning kõik maitseained peatselt ka ära katsetada. 

Lisaks lisandus minu retseptiraamatute kogusse kaks väärt kokaraamatut. Aitäh ka nende eest ühele teisele väga toredale inimesele. Minu kokaraamatute riiulis ilutsevad nüüd raamatud “Köök. Jagamise rõõm” ja “Kokteilid pühendusega”, kuigi viimane ei ole nüüd just toiduretseptidega kokaraamat, kuid ideid kulub ära ka jookidemaailmast. 

Kirsiku retseptiriiuli poolt suur-suur aitäh! 

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s